Zemní práce pásovým minibagrem Takeuchi TBO-16. Průjezdná šířka 1 metr, výška 2,40m. Měkké gumové pásy jsou šetrné a neponičí dlažby nebo upravené cesty. Maximální hloubka výkopu je 2 metry, minimální šířka 25cm. Radlice se hodí pro drobnější úpravy terénu (rovnání, odhrnování…). Rozšiřovací podvozek zajišťuje lepší stabilitu. Vhodný pro výkopy pro telefonní, kanalizační, vodovodní a další přípojky, dále pro hloubení bazénů, základů, menších jímek apod. Díky jeho velikosti je možná manipulace téměř v jakémkoli prostoru a nezanechá po sobě nepořádek a vedlejší škody.

Vrtání děr profesionálním zemním vrtákem o průměru 15, 25 nebo 40cm, který se nasadí jako nástavec místo lžíce na rameno minibagru. Menší průměr je vhodný zejména na sloupky na plot, větší pak např. na sázení stromků či betonové patky zahradních domků apod. Vrtáku nevadí drobné kamení ani kořeny křovisek.

Pásový Bagr Takeuchi TB145 o hmotnosti 5tun, s hloubkovým dosahem 3,5m a průjezdnou šířkou 1,9m. Bagr je vybaven gumovými pásy. Je v hodný pro výkopy základů domů, bazénů, zahradních a koupacích jezírek, sklepů, nádrží na dešťovou vodu, inženýrských sítí nebo jiných terénních úprav dle potřeby. Bagrem se dají zvedat různá břemena o hmotnosti až cca 1tuna.